חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

בלוג

מחשבון דיאטה

מחשבון דיאטה

ירידה במשקל היא מטרה לא קלה לביצוע, במיוחד כאשר הפיתויים מרובים והוויתורים מאתגרים. בין הכלים אשר מסייעים לירידה במשקל ניתן למצוא את מחשכמה קלוריות ביוםבון קלוריות יומי. בעידן המודרני ניתן למצוא מגוון עצום של אמצעים המאפשרים לעקוב אחר חישוב קלוריות היומי ולהיות בפיקוח מלא על הצריכה. באופן זה ניתן להימנע מצריכת יתר של קלוריות, מאכלים משמינים או מאכלים בעלי ערכים תזונתיים לא מתאימים לדיאטה.

מחשבון דיאטה ואפליקציות

מחשבון דיאטה מצוי באפליקציות שונות לסלולר, באתרי אינטרנט, בסרגלי כלים שונים של מנועי חיפוש ועוד. כל אלו יכולים להיות כלי עזר משמעותי ביותר לירידה במשקל כאשר יש מטרה ברורה שאליה רצוי להגיע. חישוב קלוריות יומי כולל מעקב מדוקדק ביותר אחר המאכלים השונים וקבלת אומדן כללי של כמות השומנים, הפחמימות, החלבונים והסוכרים הנכנסים אל הגוף.
כמובן, מחשבון קלוריות אינו מהווה תחליף לביצוע דיאטה מהירה. על מנת לרדת במשקל חשוב להוסיף אל חישוב קלוריות יומי גם פעולות ספורט שונות, אירובי ואפילו הצטרפות לחוגים פעילים המכניסים את הגוף לכושר.
מחשבון צריכת קלוריות הינו אחד האמצעים החשובים ביותר בדיאטה אולם לא האמצעי היחיד כלל. למעשה, על מנת להצליח בדיאטה חשוב להקיף את עצמנו בסביבה תומכת ולהבטיח כי נקבל את כל הפרמטרים להם אנו זקוקים על מנת להתמיד בדרך למטרה. מחשבון דיאטה ליצירת תזונה אמינה ומקיפה, תמיכת המשפחה, הימנעות מקניית ממתקים ומאכלים משמינים – כל אלו הינם רכיבים משמעותיים המאפשרים את השגת המטרה הרצויה – ירידה במשקל.

באתר הדיאטה של אואנה יש מחשבון שיעזור לך לחשב כמה קלוריות הגוף הספיציפי שלך צריך כדי לתפקד. לחץ על הלשונית שכתוב עליה "מחשבון" והכנס את הערכים שלך למחשבון. התוצאה שתקבל היא כמות הקלוריות שמומלץ לצרוך כדי לשמור על המשקל העכשוי שלך.

אם תאכל בעקביות יותר מהכמות המומלצת אתה תעלה במשקל. אם תאכל פחות מהכמות המומלצת אתה תרד במשקל. הדיאטה של אואנה בנויה בצורה כזאת שתעזור לך לרדת במצורה הכי מהירה והכי יעילה במשקל.

כמה קלוריות גופכם צריך לקבל? ליחצו וגלו באמצעות מחשבון קלוריות לצריכה יומית מומלצת את הכמות המדויקת!

מאמרים נוספים