חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

בלוג

שיעור 11 – משקאות דיאט – כן או לא ?

אני רוצה לדבר איתכם הפעם על משהו די מזעזע…

משקאות דיאט וממתיק אספרטיים

אני חייבת להתוודות שאני מכורה בעצמי לדיאט קולה, ולא סתם לדיאט קולה אלא לדיאט קולה לימון. זה משהו שלא הצלחתי להעלים מהתפריט שלי עד היום. בנוסף אני נורא אוהבת את המעדנים הדיאטטיים של 0% שומן עם ממתיקים מלאכותיים.

כואב לי להגיד שגם אני התנהגתי כמו בת יענה ששמה את הראש בחול ומקווה שהסכנה לא נמצאת שם בגלל שאני לא רואה אותה. אני מכירה את הנתונים המזעזעים לגבי משקאות דיאט וממתיק האספרטיים כבר המון שנים, אבל בחרתי להתעלם מהם, "כי זה היה לי נורא טעים!". פשוט בחרתי "לא לדעת" ובחרתי להתעלם מכל נתוני המחקר שידועים לי כבר הרבה זמן.

לאחרונה שאלו אותי שוב לגבי המוצרים הללו והאם מומלץ לצרוך אותם או לא, אז הייתי חייבת להתעמת מחדש עם הנושא. הקלדתי בגוגל את שני הדברים הבאים והגעתי לאין ספור מחקרים מדעיים שהזכירו לי את הסכנות הבריאותיות שיש למוצרים הללו.

  • נזקים של משקאות דיאט
  • נזקים של אספרטיים

אני לא אתחיל לפרט את כולם כאן, כי אני רוצה שתעשו בדיוק את מה שאני עשיתי ותקראו בעצמכם את המידע, אבל אני כן רוצה להגיד שצריכה של משקאות או מוצרי דיאט במטרה לרזות או לשמור על המשקל החדש היא לא הפתרון. מתברר שההפך הוא הנכון.צריכה קבועה של מוצרי דיאט מגבירה את הדחף למתוקים ועושה נזקים מאוד חמורים בגוף.

משקאות מוגזים

אין ברירה, לא לי ולא לכם, אלא להתחיל לחשוב ברצינות לא רק על ירידה במשקל במטרה להיראות טוב אלא גם על בריאות הגוף. אני יודעת שרבים מכם (וזה כולל אותי ברמה מסוימת) פשוט רוצים להיראות טוב. הפן הבריאותי הוא משני. אני יודעת בוודאות (מסקר שעשיתי) שרוב האנשים שרוצים לעשות דיאטה רוצים להיראות טוב. הם לא בהכרח רוצים לעשות דיאטה כדי להיות יותר בריאים. העובדה שהם מבריאים משלל תופעות שהיו להם בגלל ההשמנה היא בונוס – ולא המטרה הראשונה שלהם.

אז אני חייבת להגיד לכם שלא משנה איזה מחקר בדקתי – והיו מאות כאלה בשנים האחרונות – תמיד המסקנה היא אותה מסקנה:

אם המטרה שלך היא גוף בריא, אתה תהיה בסופו של דבר גם רזה.

אם המטרה שלך היא רק גוף רזה ולא משנה מה אתה עושה על חשבון הבריאות, אתה לא רק תהיה שמן אלא גם מאוד חולה.

לקח לי כמה שבועות כדי לכתוב לכם את המידע הזה – כי ידעתי שברגע שאני אכתוב את זה, אני בעצמי אצטרך לשמש דוגמא טובה. זה דרש ממני להפסיק לשתות כל יום דיאט קולה, וזה היה לגמרי לא קל. במשקאות הללו יש חומרים ממכרים שגורמים לנו לצרוך אתם שוב ושוב.

אני לא נוגעת כבר כמה ימים בדיאט קולה וחזרתי לשתות תה ירוק במקום. אני עדיין עוברת דרך תופעות של "גמילה", אבל כל יום שעובר זה יותר ויותר קל.

בנוסף, אני עושה עכשיו מבצע קצר של 15 יום של ניקוי הגוף והכבד עם מוצר חדש, טבעי וצמחי לחלוטין שאני מנסה ושתייה מרובה של תה ירוק. המטרה היא לא לרדת במשקל אלא פשוט לנקות את הגוף והכבד מהפסולת והרעלים שיש בהם. (משקאות הדיאט מלאים בכימיקלים שמעמיסים מאוד על הכבד ואני פשוט רוצה לעשות ניקוי יסודי במשך שבועיים).

אם בא לכם להצטרף אלי לשבועיים של ניקוי יסודי של הכבד והרעלים שהצטברו לנו בגוף אני אשמח לשלוח לכם את המוצרים וההנחיות שאני עושה.

אוהבת, אואנה

נהנתם מהשיעור?

למעבר לשיעור הבא – שיעור 18, מדוע מומלץ לעשות שבועיים של ניקוי הכבד והרעלים מהגוף?

מאמרים נוספים