חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

בלוג

דיאטה לפני חתונה

דיאטה לפני חתונה

החתונה שלך מתקרבת, עודפי השומן מציקים לך ואת כל כך רוצה להיכנס אל תוך שמלת החלומות שלך ולצעוד אל החופה בגזרה מרשימה ומעודנת. אבל מה לעשות, שדיאטות לא היו החלק המוצלח ביותר בחייך, האם חודשים ספורים יכולים להספיק לביצוע פעולה שכל חייך נאבקת בה ללא הצלחה? נסי דיאטה לפני חתונה!

ההמלצה הטובה ביותר היא פשוט להפסיק, לעשות דיאטה לפני חתונה ולהפסיק לחשוב בצורה של בן אדם שמן! חשוב מאוד שתביני, חשיבה של אדם שמן אינה מאפיינת אנשים שמנים בלבד, יותר מכך, אפילו לא אנשים מלאים. החשיבה הזאת מתבטאת בוויתור, עצלות והתפזרות.

היכולת לחשוב כמו בן אדם רזה היא הלך רוח שתוביל אותך לגזרה חטובה ודקה יותר, תוך זמן קצר ובלבד שתקפידי למלא אחר ההוראות הבאות…

חלוקת הזמנות דינאמית

עצרי את הרכב במרחק של זמן המאפשר הליכה, העדיפי ללכת לחלק את הזמנות החתונה מאשר לנסוע לחלק אותן. קחי איתך בקבוק מים לכל חלוקה כזאת, המים יחד עם הפעילות הגופנית יעודדו וימריצו את חילוף החומרים וזרימת הדם בגוף וייעלו את תהליך ההרזיה.

עבודות ניקיון

רבות מאיתנו לא אוהבות ספורט. אחד הפעולות הספורטיביות הטובות והאפקטיביות ביותר הן עבודת הניקיון. עבודות ניקיון אינטנסיביות יומיומיות לא רק שיגרמו לדירה שלך להראות מבריקה ומצוחצחת אלא יוספו במיוחד למאמצי ההרזיה.

מאנצ'יז בריאים

ידוע שמאנצ'יז, נשנושים ודברי מתיקה בין הארוחות גורמים להשמנה הרבה יותר מכל המבורגר נוטף שומן שתאכלי מפעם לפעם. הפיכת הנשנוש לנשנוש בריא ומפתה תגרום לך לרדת במשקל ולראות תוצאות תוך זמן קצר במיוחד אם את מתחתנת ורוצה לרדת במשקל בעזרת דיאטה לפני חתונה.

העדיפי לעשות כמה שיותר פעולות בעמידה

מקפלת כביסה, מבשלת, קוראת או אפילו כותבת הקפידי לעשות כמה שיותר פעולות בעמידה או בתנועה מאשר בישיבה. במהלך הצפייה בטלוויזיה, תוכלי ליהנות מסיבובי אגן ותרגילי הפניות , הסדרה או תכנית הטלוויזיה תסיח את דעתך ואת תיהני מפעילות ספורטיבית קלה, שמעת לעת תיתן את הסימנים והאותות. באמצעות הפעילות הגופנית הקלה הזאת, תמנעי מעצמך לנשנש מול הטלוויזיה…

הרחיקי את המתוקים והפיצוחים מהבית

פיצוחים ודברי מתיקה עתירי מלח, נתרן, סוכרים ושומנים הם האויבים הבלתי מעורערים של דיאטה מהירה. הוצאת האלמנטים המשמינים הללו שדרכם אל הפה היא כל כך קלה ופשוטה, תעזור לך לרדת במשקל עד מועד החתונה ואפילו לפני תוך זמן קצר במיוחד. רוצה לנשנש? חתכי לעצמך ירקות טריים, עשי לעצמך שייק ירקות ו/או פירות ללא סוכר ותיהני מנשנוש בריא ומשביע.

נאבקת בשומנים ובדיאטות? אם תבצעי את כל הנאמר בטיפים שצוינו מעלה, עד החתונה זה יעבוד!

מאמרים נוספים