חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

בלוג

דיאטת סנדוויצים

דיאטת סנדוויצים

דיאטת סנדוויצים או דיאטת כריכים היא בין הדיאטות העדכניות והחדשניות שקיימות, שנולדה מתוך ההבנה כי הסנדוויץ' למעשה כולל את כל הרכיבים החיוניים לגוף…

המחקרים הרבים המתקיימים כיום בנושאי הבריאות ותקינות הגוף של רבים מוכיחים כי המזונות המוצעים בתרבות המערבית פוגעים באופן משמעותי בבריאות הגוף האנושי ומביאים להתפרצותן של מחלות רבות. על מנת להימנע ממחלות אלו ישנה חשיבות מרבית לשמירה על דיאטה נכונה ועל אכילה מאוזנת. כיום סובלים רבים מעודף משקל המביא אותם לפתח מחלות הרסניות ומסוכנות ועל כן מפותחות כיום יותר ויותר דיאטות מסוגים שונים.

מהי דיאטת סנדוויצים?

דיאטה של סנדוויצים כמה יורדים זאת שאלה שתלויה בעיקר בכוח הרצון והמשמעת שלכם, כמו כן, דיאטה זו הינה בין הדיאטות העדכניות והחדשניות שקיימות ונולדה מתוך ההבנה כי הסנדוויץ' למעשה כולל את כל הרכיבים החיוניים לגוף.בתהליך דיאטת סנדוויצים ישנם סנדוויצים מסוגים שונים כוללים פחמימה הודות ללחם, חלבון באמצעות המילוי שלהם וכן ירקות ועמילנים, שומנים וויטמינים על פי תכולת הסנדוויץ'. המגוון העצום של המילויים האפשריים כיום ליצירת סנדוויצ'ים מסוגים שונים מאפשר ירידה בריאה ומאוזנת במשקל המבוססת על אכילה נכונה בשעות מסודרות ועריכת פעילות ספורטיבית מסודרת.

עקרונות חשובים בביצוע הדיאטה

על מנת להבטיח ירידה במשקל באמצעות דיאטת סנדוויצים חשוב להיפגש עם איש מקצוע ולפנות אל דיאטן או דיאטנית מוסמכים בתחום. גם בבחירת סנדוויצ'ים אפשר להעמיס וליצור תפריט גדוש בשומנים ובכולסטרול ואילו על מנת ליצור תפריט של דיאטת סנדוויצים מאוזנת באמצעותה ניתן לרדת במשקל חשוב לשמור על איזון ועל פיקוח מלא כאשר מבוצע התפריט. כמובן, כמו בכל דיאטה אחרת יש להיות במעקב ולקבוע מטרות חדשות מדי תקופה.

לחישוב מדויק של כמות קלוריות יומיות מומלצת ליחצו על מחשבון קלוריות

מאמרים נוספים