חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

בלוג

דיאטת נקודות (שומרי משקל)

דיאטת נקודות (שומרי משקל)

מי מאיתנו אינה רוצה להיות רזה לנצח? או לאמץ אורח חיים בו הקילוגרמים פשוט נושרים מעצמם מהגוף? אין ספק כי דיאטה הינה התחייבות לאורח חיים מסוים, למטרה מסוימת, להרגלים ואיכות חיים גבוהה המצריכה מאמץ יומיומי. מאמץ לשינוי הרגלי החשיבה, מאמץ לשינוי הרגלי עשייה, מאמץ לביצוע ספורט באופן יומיומי, מאמץ לוויתורים כואבים במהלך החיים ומדי יום ביומו. על מנת להגיע למשקל הרצוי יש צורך באימונים ובביצוע תרגילים מתאימים, כמו גם באימוץ אורח חיים המאפשר ירידה במשקל.

דיאטה מזינה ומאוזנת

דיאטת נקודות של שומרי משקל הינה בין הדיאטות הנחשבות למצליחות ביותר לטווח הארוך. לא רק זאת שכן מדובר בדיאטה המהווה דיאטה מאוזנת יותר, בעלת תפריט דיאטה מלא יותר הכולל את מה שגוף האדם צריך. במסגרת תפריט שומרי משקל זוכה כל משתתף לרדת בקצב שלו ולהעניק לגוף את כל מה שהוא צריך על מנת לשמור על בריאות פיזית ונפשית, על מצב רוח מאוזן ועל שמחת החיים. דיאטת שומרי משקל הינה דיאטה מהירה ייחודית המאפשרת את אימוצה לכל החיים.

תרומתו הייחודית של כל מזון

לפי שיטת דיאטת נקודות של שומרי משקל לכל מזון יש תרומה מסוימת לגוף. תרומה זו מתורגמת לנקודות ומחושבת בהתאמה לתקציב יומי שניתן לכל מרזה באופן אישי. כל אדם המיישם את דיאטת נקודות של שומרי משקל זוכה לקבל תפריט ייחודי משלו המותאם לצרכים הייחודיים לו. בין המזונות הקיימים במסגרת תפריט שומרי משקל ניתן למצוא מגוון רחב של פירות וירקות, דגנים וקטניות המעניקים לגוף את כל מה שהוא זקוק לו.

התאמה אישית לתפריט של כל אדם

דיאטת נקודות מבוססת על התאמה אישית של התפריט לצרכיו הייחודיים של כל אדם באשר הוא. לפי תפריט שומרי משקל ניתן לאכול עד מספר מוקצב של פירות מדי יום, כמו גם רכיבים אחרים בתפריט. מספר הרכיבים והרכבם מתאים לאדם לו נבנה באופן ייחודי תפריט שומרי משקל על פי הנתונים הייחודיים לו. במסגרת הדיאטה יש להעדיף מזונות הכוללים חלבונים וסיבים תזונתיים המביאים לתחושת שובע.
דיאטת נקודות מובילה

שמירה על איכות חיים גבוהה

באמצעות דיאטת נקודות רבים מורידים מגופם קילוגרמים רבים וזוכים לאיכות חיים גבוהה יותר כעבור זמן קצר. איכות החיים משתפרת פלאים תודות לחלוקת הארוחות לחמש או לשש במספר מדי יום ביומו. האכילה המסודרת מאפשרת תחושת שקט והנאה תודות ליישום דיאטת נקודות המפורסמת.

היתרונות של דיאטת נקודות

לדיאטת נקודות ישנן יתרונות רבים מהרבה בחינות. שיטה זו אפקטיבית במיוחד וירידה במשקל ולשמירה על המשקל:

1. קודם כל והחשוב מכל הוא שהשיטה מתאימה לכל האוכלוסיות וכל הגילאים מילדים עד מבוגרים, כמובן שכל דיאטת נקודות מותאמת אישית לאדם.

2. דבר נוסף ולא פחות חושב, התפריט לא קבועה מראש מה שנותן את האפשרות וגוון במזון שאנו צורכים במהלך היום וכך אנו לא משתעממים במהלך הדיאטת נקודות. זה מאפשר אכול מאכלים שונים המעניקים רכיבים תזונתיים שונים לגופנו.

3. גם אם חרגתם בכמות הנקודות שצרכתם באותו יום יש באפשרותכם לבטל חלק מהנקודות על ידיי פעילות גופנית. הדבר מדרבן לבצע פעילות גופנית במהלך היום.

להן מספר דוגמאות לניקוד דיאטת נקודות

נקודות

מוצר
0.5יוגורט טבעי 0% שומן, גביע (150 מ"ל)
1יוגורט טבעי 0% שומן, גביע (200 מ"ל)
1.5יוגורט טבעי 1.5% שומן, גביע (150 מ"ל)
2יוגורט לבן 1.5% שומן, גביע (200 מ"ל)
0.5יוגורט דיאט עם פרי 0% שומן, גביע (150 מ"ל)
3יוגורט עם פרי וסוכר 3% שומן, גביע (150 מ"ל)
1יין או שמפניה, כוס
1.5כוסמת מבושלת, חצי כוס לפני בישול
2כרוב ממולא באורז ובשר
1לחם אחיד, פרוסה דקה
1לחם קל, שתי פרוסות
2.5לחמנייה ארוכה רגילה, 75 גרם
5באגט
3בייגל אמריקאי, בינוני
5בייגלה גדול עם שומשום
5בייגל קשה
4לחמניית המבורגר גדולה
4לחמנייה מלאה עשירה בסיבים, 120 גרם
1לחמנייה קלה
0.5ליצ'י טרי – שש יחידות
1ליקר, כוסית
4מוס שוקולד מוכן, 150 גרם
2.5מטבוחה, 100 גרם
1מיונית, כפית שטוחה
1מיונית דלת קלוריות, כף שטוחה
1.5מיץ אננס, כוס
1מיץ אשכוליות, חצי כוס
2.5מיץ חמוציות, כוס
1.5מיץ חמוציות קל, כוס
0.5מיץ ירקות משומר, כוס
2מיץ מנגו או נקטר, כוס
0.5מיץ נקטר דיאט, כוס
0.5מיץ עגבניות, כוס
2מיץ שזיפים, כוס
2מיץ פירות מעורב, כוס
1.5מיץ תפוזים, כוס
2מיץ תפוחים או סיידר, כוס
13.5מלאווח קפוא, 100 גרם
1מלון, כוס, 250 גרם ללא קליפה

 

מאמרים נוספים