חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

בלוג

דיאטה 1000 קלוריות ליום

דיאטה 1000 קלוריות ליום

ירידה במשקל יכולה להיות מאוד מתסכלת כאשר היא אינה מבוצעת כהלכה. למעשה, רבים מבני האדם רוצים היו לרדת במשקל ואינם מצליחים בשל קשיים שונים. סדרי עדיפויות לקויים, מאכלים לא בריאים, היעדר פיקוח על התפריט, אכילה לא מאוזנת, שינה לא נכונה, עצלנות, ישיבה ממושכת ליד המחשב, אכילה רגשית ומניעים אחרים – כל אלו עלולים להיות גורמים משמעותיים להשמנה ולקושי של ירידה במשקל.

ירידה מובטחת במשקל

על מנת להבטיח את הירידה במשקל ניתן לאמץ תפריט דיאטה 1000 קלוריות ליום, לתקופה קצובה ומוגדרת מראש. חשוב שלא להמשיך עם דיאטה זו למשך תקופה ארוכה שכן היא עלולה להכניס את הגוף למצב של הרעבה והתגוננות. תפריט דיאטה 1000 קלוריות ליום הוא תפריט אידיאלי לתקופה המוגדרת מראש וחשוב ביותר לבצע אותו בליווי של איש מקצוע מנוסה המכיר את התחום לעומק ובעל ניסיון בתפריטים רבים של דיאטת 1000 קלוריות ביום.

דיאטה שלמה

על מנת להבטיח ירידה בריאה ומאוזנת במשקל באמצעות תפריט דיאטה של 1000 קלוריות ביום אז חשוב לוודא כי הדיאטה כוללת את כל אבות המזון ואת כל המרכיבים הרלוונטיים לגוף ואת כל הערכים התזונתיים להם הוא זקוק על מנת להתפתח. תפריט דיאטה של 1000 קלוריות ביום חייבת להכיל פחמימות וחלבונים, שומנים וויטמינים, דגנים ועוד מגוון רחב של רכיבים תזונתיים מהותיים. אין ספק כי לצורך ירידה בריאה במשקל חשוב לכלול בתפריט את כל המרכיבים החיוניים.

תפריט דיאטה 1000 קלוריות ביום:

ארוחת בוקר

נס קפה עם 1/4 ספל חלב
1 יח' ביסטוויקט

ארוחת ביניים

2 פרוסות לחם קל
2 כפות של גבינה לבנה 0.5%
1/2 יח' פלפל צהוב
נס קפה עם 1/4 ספל חבל

ארוחת צהריים

תפוח אדמה מושבל או אפוי ללא שומן
1 יח' ביצה קשה
מלפפון או גזר
פלפל אדום או עגבנייה
חסה

ארוחת מנחה

יחידה קטנה של חזה עוף
כרוב או חסה קצוצים
אורז מלא או קינואה 3/4 אחרי בישול

ארוחת ערב

2 יח' פריכיות אורז
אגוז או תפוח או אפרסק

לילה

גבוע יוגורט 1.5%

 

מאמרים נוספים