חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

תקנון האתר

 

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אל.טי פאוור טכנולוג'יס בע"מ מרח' הנחליאלי 4, ראשון-לציון, מיקוד 75121, עוסק מורשה 514112978 (להלן: אל.טי) באמצעות אתר האינטרנט oana-diet.co.il (להלן: 'oana-diet' ו/או 'האתר' ו/או 'החנות') לבין לקוחותיו (להלן: 'הלקוחות' ו/או 'הלקוח'). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר .

הזמנות באתר

רשאי לקנות באתר אדם מעל גיל 18 שנים, המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל או תאגיד רשום בישראל.

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: "הזמנתך"), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון.  במקרה הזה, שומרת לעצמה אל.טי את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא אם הלקוח מוגדר כלקוח רשום.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע"מ.

משלוח המוצר

המוצרים השונים יסופקו באמצעות באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג.

משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב-10% מערך ההזמנה או מינימום 30 ש"ח. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז – 1977 ו/או בכל דין.

זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

זמן אספקה הינו עד 14 ימי עסקים.

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא"ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.

ניתן לעקוב אחרי הטיפול בהזמנה באמצעות האזור האישי של הלקוח באתר.

אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לא ניתן לבצע איסוף עצמאי. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע"י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש ובהצגת חשבונית מס. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה והמוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות דמי המשלוח, עמלות חברת האשראי והפחתה של 5% מעלות המוצר, עפ"י הקבוע בחוק הגנת הצרכן – התשמ"א 1981. ניתן להחזיר מוצרים בדואר רשום בלבד לכתובת הדואר של החברה. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל.

ביטול עסקה ע"י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה. האחריות עבור חלק מהמוצרים באתר ניתנת ע"י אל.טי ובחלק מהמוצרים האחריות ניתנת ע"י ספקים חיצוניים.

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

הצהרת פרטיות

אנו נעשה את המרב כדי להימנע מחשיפת פרטים אישיים של הגולשים, למעט אלו המוצגים בפרופיל המשתמש. המידע עשוי לשמש אותנו לטובת הגולשים, ולעולם לא יימסר לצד ג' כלשהו, למעט: מצבים בהם החוק מחייב אותנו למסור את המידע או שקיים חשד נגד המשתמש כי חיבל בזדון באתר או פגע בגולשים באתר וכיו"ב.

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בתל אביב בלבד.

כתב ויתור

אתה מבין ומסכים שהמידע באתר בנוגע למוצרים של חברתL.T. Power Technology  אשר מוצעים למכירה אין בכוונתו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בנוסף, המידע מפורסם למטרות אינפורמציה ואין בכוונתו לתת עצה רפואית. תוכן זה לא כולל את כל מגוון השימושים, האזהרות, תופעות הלוואי וההשפעות ההדדיות בין מוצרים הקיימים בשוק לבין המוצרים שלנו, ואין פירושו שכל מוצר הוא בטוח בשבילך. בנוסף, לפני נטילת כל מוצר, בדוק את המידע לגבי המוצר (לרבות הוראות השימוש) בנוגע למינונים, לאזהרות, לאמצעי זהירות ולהשפעות הדדיות בין מוצרים אחרים.

במוצר ה-"דיאטה של אואנה" אנשים אשר: רגישות ליוד או אצות, חולים בזמן הווה או מחלה כרונית או מחלה אוטואימונית, נשים בהריון ומניקות, גידולים שפירים, אבנים בכיס מרה, תופעת אדיסון – אין קורטיזון במערכת, רמות גבוהות של הורמון פרולקטין, לוקחים סטרואידים, מחלות נפש ותרופות נגד דיכאון.

 אנשים אלו אינם יכולים לבצע את הדיאטה, ועליהם להיוועץ ברופא לפני כל שינוי בהרגלי האכילה שלהם.

L.T. Power Technology Ltd היא לא היצרנית של המוצרים הנמכרים באתר זה.

לפני השימוש בכל אחד מהמוצרים המוצעים למכירה באתר זה מומלץ להיוועץ ברופא מוסמך. טיפול נכון בכל מצב גופני תלוי בגורמים אישיים משתנים רבים, ורק רופא מוסמך יכול להעריכם נכונה. אתה מסכים שאנחנו לא נושאים באחריות עבור כל מידע שנלקח מהאתר(ים) כי הוא לא, ואתה מסכים שהוא לא, משמש בתור עצה רפואית. עצה רפואית בנוגע למצבך הבריאותי יש לקבל רק מרופא מוסמך. לפני שאתה מתחיל בתוכנית תזונה, אימון או של תוספי תזונה עליך תמיד להיוועץ ברופא. אתה מסכים שהתוצאות מהמוצרים עשויות להשתנות מאדם לאדם.

כאשר אתה שולח לנו אי-מייל, יוצר איתנו קשר בטלפון או בכל אמצעי אחר, אתה מכיר בכך שנציגי השירות שלנו הם לא רופאים, ואין הם מורשים או יכולים לתת עצה רפואית. אתה מתחייב לא להעביר שום מידע שניתן לך בתור מידע רפואי, מידע בנוגע לבריאות או כל דבר אחר. כל מידע שאתה מעביר אלינו באמצעות האי-המייל, הדואר או הטלפון הופך לרכושו הבלעדי של L.T. Power Technology  ואין הוא נחשב למידע סודי.