חינם - המדריך מלא לירידה במשקל | שליח חינם עד הבית חייגו עכשיו 077-9555512

חינם
המדריך המלא
לירידה במשקל

שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

כאן תוכלו למצוא מגוון שאלות ותשובות נפוצות שלקוחותינו שואלים

שאלות ותשובות

האם יש אישור של משרד הבריאות?

לשני המפעלים שמייצרים עבורנו תוספי תזונה יש רישיון של משרד הבריאות. בנוסף, למפעלים יש אישור של תקן "תנאי יצור נאותים" GMP לייצור ויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה.

האם המוצרים כשרים למהדרין?

בהחלט. לתוסף התזונה יש הכשר של חתם סופר ומהדרין מטה יהודה.

יש לי כמה קילוגרמים בודדים להוריד – האם זה יעבוד עלי? כדאי לי לעשות את הדיאטה של אואנה?

אם יש לך רק כמה קילוגרמים בודדים להוריד, אנחנו לא ממליצים שתעשה את "הדיאטה של אואנה - בדרך הקלה" בעזרת ערכת ההרזיה, אלא תשתמש בטיפים של המדריך המלא לירידה במשקל. אתה יכול להירשם למדריך בחינם דרך דף הבית של האתר. מצד שני, אם אתה רואה בצורה מאוד בולטת מאגרי שומן מיותרים בגוף שלך ויש לך עודף משקל של 4 קילוגרם לפחות - אתה יכול לעשות את תהליך ההרזיה המיוחד של הדיאטה של אואנה.

למי אסור לעשות את הדיאטה של אואנה?

הדיאטה לא מתאימה לנשים בהריון או מניקות או לאנשים שיש להם גידולים ממאירים, סרטן, אבנים בכיס מרה, חוסר ברזל או אנמיה חמורה, בלוטת תריס לא מאוזנת (היפר), מחלת נפש או ללוקחים תרופות נגד דיכאון או תרופות פסיכיאטריות, סטרואידים / קורטיזון, קומדין לדילול דם. לסובלים מדופק לא סדיר ופרפורים בלב, מקרישות יתר, ממחלה אוטואימונית , מאלרגיה ליוד או לאצות ים. כמו כן, לא מומלץ לעשות דיאטה לילדים מתחת לגיל 21. אין בעיה לעשות את הדיאטה (גם אם אתה לוקח תרופות) עם: סוכרת סוג 2, תרופות להורדת סוכר, שומנים בדם, כולסטרול גבוה, לחץ דם גבוה. כל התופעות האלה הן תופעות נלוות להשמנת יתר ויש הוראות מיוחדות במוצר.

מה הם אחוזי ההצלחה של הדיאטה של אואנה?

של תהליך ההרזיה המיוחד הזה הם 95%. יש אנשים שרוצים לרדת במשקל אבל אין להם באמת שומן מיותר ומומלץ להם לעשות ספורט וחיטוב במקום זה. אם אין מאגרי שומן מיותר בגוף – אין מה לפרק. תהליך ההרזיה הזה לא יביא אותך לתת משקל ולא משנה מה תעשה. חלק מהאנשים שמחפשים לעשות דיאטה חולים או במצב בריאותי לא טוב ולכן לא מומלץ להם לעשות דיאטה כרגע אלא קודם לטפל בעצמם מבחינה בריאותית. עבור שאר האנשים, תהליך ההרזיה המיוחד הזה אכן יעזור להם להיפטר ממאגרי השומן המיותר שלהם.

האם מרגישים רעב במהלך הדיאטה?

חוץ משלושת הימים הראשונים שיכולים להיות טיפה קשים, רוב האנשים מדווחים שיש ימים במהלך הדיאטה שהם לא מסוגלים לאכול את כל מה שמותר לאכול בתפריט היומי.

האם חייבים לאכול ארוחת בוקר או כל שלוש שעות?

ממש, ממש לא. הכלל הוא "תאכל כשאתה רעב ואל תאכל כשאתה לא רעב". לא רק שמותר לוותר על ארוחת הבוקר אלא אפילו מומלץ. אתה יכול לוותר על כל ארוחה וכל מרכיב בתפריט שלא בא לך לאכול.

האם יש הרבה הכנות סביב התפריט והמזונות שצריך לאכול?

בדיוק הפוך. בשלוש שעות אפשר לארגן כמעט את כל האוכל עבור השבועיים של דיאטה. ברמה היומית, מה שיכול לקחת הכי הרבה זמן הכנה זה לחתוך סלט ( למי שאוהב לאכול סלט ). הרבה אנשים פשוט לוקחים איתם ירקות ופירות שטופים לעבודה ביחד עם מנות החלבון שהוכנו מראש. פשטות עובדת הכי טוב במהלך הדיאטה הזאת.

האם מותר לשתות אלכוהול בדיאטה?

לא במהלך השבועיים של שלב הירידה במשקל. אלכוהול לא רק מעכב את הירידה במשקל אלא גם מנטרל את ההשפע של תוסף התזונה.( גם סמים מנטרלים את ההשפעה של תוסף התזונה). במהלך הדיאטה אסור לשתות אלכוהול ואסור להשתמש בסמים.

יש לי יותר מ-8 קילו לרדת. הערכה הקטנה לא תספיק לי?

כנראה שלא. את יכולה להתחיל עם הערכה הקטנה ולראות איך הדיאטה עובדת על הגוף שלך או לקנות מראש ערכה יותר גדולה.