האם קיימת אפשרות לעשות דיאטת הרזיה מהירה

האם יש אפשרות לעשות דיאטת הרזיה מהירה?

רבים שואלים את עצמם האם קיימת בכלל האפשרות לעשות דיאטת הרזיה מהירה או האם הדרך היחידה להיפתר מהמשקל העודף היא בעזרת ספורט ואכילה נכונה במשך חודשים רבים.

חשוב לציין שאכילה נכונה מלווה בספורט שנעשית לאורך זמן, אכן תעשה את העבודה ותביא את האדם להשיל את הקילוגרמים המיותרים שיש לו!

אם עושים דיאטה (ולא משנה איזו) בלי שעושים ספורט – במיוחד הרמת משקולות או אימוני כוח שמחזקים ומשמרים את רקמת השריר, בנוסף לאימוני אירובי ששורפים קלוריות רבות – הגוף אכן ירד במשקל אבל מכל 7 קילוגרמים שהאדם יורד במשקל 3 קילוגרמים הם רקמת שריר, 1 זה מים ורק 3 קילוגרמים הם שומן.

מכל דיאטה כזאת הגוף יוצא יותר חלש וחילוף החומרים מואט. כל דיאטת הרזיה מהירה מאוד שכזאת מעלה את הסיכוי לעלות במשקל ברגע שחוזרים לאכילה רגילה לאחר הדיאטה – ואכן זאת התופעה המצערת שרובנו רואים : ירידה – עלייה – ירידה – עלייה – ירידה – עלייה …

בתהליך ההרזיה של אואנה מתפרקת רק רקמת השומן נטו!

7 קילוגרמים שירדת במשקל הם 7 קילוגרמים של שומן שהתפרק.

בממוצע, כל קילוגרם שומן שמתפרק שווה לסנטימטר בהיקפים שירד. אנשים מדווחים על ירידה של 2–3 מידות בבגדים כבר בסוף מחזור הירידה הראשון במשקל שנמשך כ-3-4 שבועות בלבד.

תהליך של דיאטת הרזיה מהירה ונכונה

זהו תהליך של הרזיה נכונה היחיד – שידוע נכון להיום – שמפרק רקמת שומן נטו בזמן קצר. זהו תהליך הרזיה מהירה ובטוחה, והיחידה שאין צורך לעשות בו ספורט והרמת משקולות תוך כדי שלב הירידה במשקל.

דיאטת הרזיה מהירה מאוד בכל שיטה אחרת למעט בעזרת התהליך של אואנה אכן יכולה להיות מסוכנת לבריאות מכיוון שרוב האנשים שמנסים לרזות בצורה כזאת, מגבילים את עצמם בצריכת הקלוריות בצורה קיצונית ביותר.

הגבלת קלוריות ללא תוסף התזונה שאואנה מחייבת לקחת תוך כדי שלב הירידה במשקל שנלקח ביחד עם הוויטמינים, המינרלים והתה הירוק המיוחד שיש בערכת ההרזיה, תביא בהכרח לפירוק רקמת שריר ותפגע בגוף, כך שחשוב מאוד לפני תחילת הדיאטה להתייעץ עם בעל מקצוע לגבי הרזיה נכונה ומידע על הנושא.

התפקיד של תוסף התזונה שמשתמשים בו בתהליך ההרזיה של אואנה הוא: לאתר בגוף את רקמות השומן המיותר ולפרק אותן.

בכל יום, הגוף מפרק בממוצע כ- 2000 קלוריות מהשומן המיותר ומחזיר אותן לגוף בצורה של אנרגיה (קלוריות). הגוף ממש "מעכל" את עצמו ואת השומן העודף. הצמצום בהיקפים הוא תופעה בפני עצמה, ואת השינוי רואים כבר אחרי כמה ימים בודדים.

זאת באמת פעם אחרונה שבה אתה הולך לעשות דיאטת בזק ולהתמודד עם בעיות עודף משקל. דיאטת הרזיה נכונה של אואנה קיבל בצדק את השם "דיאטה להרזיה מהירה" אחרי הצלחה של עשרות אלפי לקוחות שיישמו את ההנחיות הפשוטות אך המאוד מדויקות שלה! הדבר הכי מרשים בכל הסיפור הזה הוא שכולם הצליחו לשמור על המשקל החדש מבלי לעלות שוב כאשר הם חזרו לאכילה רגילה בתום התהליך, כשהם שומרים על ההנחיות הפשוטות שהיא מפרטת בספר "הדרך המהירה והטבעית לגוף רזה ובריא לתמיד"!