דיאטה מהירה וקלה

המראה החיצוני הינו בין הפרמטרים המהותיים ביותר בשנים האחרונות, כאשר המודל האופנתי נע בין רזון קיצוני ההולך ויוצא מהאופנה – לבין מראה בריא שהמודעות לו הולכת וגדלה.

יותר ויותר המעוניינים בדיאטות שונות מגלים עניין בעיקר בדיאטה מהירה מאוד וקלה. כחלק מעידן אינסטנט מפותח – גם הדיאטות נדרשות להיות מהירות ונוחות לביצוע, קלילות וניתנות ליישום ללא בעיה.

ישנן לא מעט סוגי דיאטה מהירה וקלה לסוגיהן השונים המאפשרות ירידה מהירה במשקל מבלי להקריב שנות חיים רבות. הבחירה הסופית בסוג דיאטה מהירה וקלה המתאימה ביותר מבוססת על השיטה היעילה בעבור כל גוף בפני עצמו.

בין מגוון השיטות הקיימות ניתן למנות מינים שונים של אפשרויות כאשר כל אחת מהן הינה בעלת מאפיינים ייחודיים משלה. חלק מהדיאטות מוכרות יותר, אחרות אנונימיות יחסית. כשלון בסוג מסוים של דיאטה מהירה וקלה אינו בהכרח מעיד על כשלון בדיאטות האחרות.

סלים פאסט: דיאטה מהירה מאוד וקלה

סלים פאסט הינה שיטה הכוללת שייקים שונים ומוצרים מוכנים המיועדים במיוחד להרזיה. מוצרים אלו מיועדים לירידה מהירה במשקל וכוללים משקאות עשירים ברכיבים תזונתיים שונים. דיאטה זו הינה דיאטה מאוד פופולרית, והיא דיאטה מהירה מאוד וקלה. המשקאות הייחודיים של סלים פאסט מיועדים להחליף את הארוחות הטבעיות של האדם הנמצא בדיאטה, כולל את ארוחות הבוקר, הצהריים והנשנושים השונים במהלך היום.

במקביל לסלים פאסט ישנה אפשרות לארוחה אחת מלאה של 500 קלוריות וזו מעניקה אפשרות ליהנות ממאכלים בעלי טעם טבעי. על פי מכתיבי הדיאטה מדובר בתפריט המאפשר לרדת עשרה קילוגרמים תוך שמונה עד עשרה שבועות. על מנת לשמור על המשקל החדש רצוי לשתות מהמשקאות השונים במשך תקופת מה. באמצעות דיאטה זו ניתן לרזות כקילוגרם אחד בשבוע.

דיאטה מהירה וקלה

דיאטת דאש

עוד דיאטה מהירה וקלה נקראת דיאטת דאש. בדיאטת דאש יש להקפיד על אכילת מאכלים הכוללים סידן ואשלגן, חלבונית וסיבם תזונתיים. לפי הדיאטה יש לאכול פירות וירקות, דגנים וחלבונים רזים. כמו כן יש להמעיט באכילת מתוקים, מלח ובשר אדום. ניתן לקרוא מידע רב אודות הדיאטה וכיצד ליישמה ברשת האינטרנט. מדובר בדיאטה המעניקה שמירה ללב וכן אכילה מאוזנת. יחד עם זאת הדיאטה מצריכה הבנה במוצרים השונים ותכולתם.

דיאטת סאות' ביץ'

דיאטה מהירה מאוד וקלה נוספת נקראת דיאטת סאות' ביץ'. על פי דיאטת סאות' ביץ' יש שומנים טובים ושומנים לא טובים. לפי הדיאטה יש לבחור את הצד הטוב של כל אחד מהמאכלים. בין המאכלים הלגיטימיים רצוי למנות את הירקות והפירות, דגים וביצים, חלבונים רזים, דגנים מלאים ועוד. לשיטה יש שלושה שלבים ומאפשרת לרדת במהירות במשקל. בשבועיים הראשונים יורדים בין שלושה לשישה קילוגרמים.

דיאטת זון

הדיאטה המהירה והקלה של זון, גורסת כי אוכל הוא כמו סמים ולכן יש לצרוך אותו בכמויות נכונות. על פי דיאטה מהירה וקלה זו יש לשמור על איזון הורמונלי נכון וכל איזון האינסולין ברמת הסוכר.