תקנון

תקנון זה מסדיר את היחסים המשפטיים והמסחריים שבין אל.טי פאוור טכנולוג’יס בע”מ מרח’ הנחליאלי 4, ראשון-לציון, מיקוד 7512101, עוסק מורשה 514112978 (להלן: “מפעילת האתר“) באמצעות אתר האינטרנט oana-diet.co.il (להלן: “oana-diet” ו/או “האתר” ו/או “החנות“) לבין לקוחותיו (להלן: “הלקוחות” ו/או “הלקוח“). בכפוף לכללי תקנון זה.

יש לקרוא בעיון את התקנון וכל הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש או רכישה באתר. גלישה באתר ו/או רכישת מוצרים המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי התקנון. לכן אם אינך מסכים לתנאי מתנאיו הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר.

 

הזמנות באתר

רשאי לקנות באתר אדם מעל גיל 18 שנים או תאגיד רשום בישראל, המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף אשר הונפק בישראל.

על מנת שנוכל למלא אחר הצעתך לרכישת מוצר (להלן: “הזמנתך“), יש צורך שהמוצרים שהזמנת יימצאו במלאי חנות האתר. למרות שאנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי, הרי שלעתים מוצרים המוצגים באתר אזלו מהמלאי. אם המוצרים חסרים, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות הדואר האלקטרוני שלך או באמצעות הטלפון.  במקרה הזה, שומרת לעצמה מפעילת האתר את הזכות להגיש לך, במידה וישנה כזאת, הצעה לרכישת מוצר חלופי בעל אופי ומחיר דומים. אם תקבל את הצעתנו, יעודכנו פרטי הזמנתך מחדש. אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיס האשראי שלך לא יחויב.

בכל כניסה למוצר באתר ובכל סוג של מכירה יש לבצע הרשמה אלא אם הלקוח מוגדר כלקוח רשום.

רכישות יתבצעו רק בפועל על ידי אישור כרטיס האשראי .

מועדי אספקה יחלו רק לאחר קבלת האישור מחברת כרטיסי האשראי.

כרטיס אשראי שנמסר על ידי גולש ואשר אישור של חברת כרטיסי האשראי תסורב תהווה ראיה לביטול עסקה מבחינת האתר. הגולש יכול לפנות ולתקן את האישור לתשלום וזאת במידה והאתר יאשר את השינוי .

כל המחירים באתר כוללים מע”מ.

 

משלוח המוצר

המוצרים השונים יסופקו באמצעות חברת שליחים. מוצרים שיסופקו באמצעים אלו יישלחו בהתאם לזמן האספקה הנהוג.

משלוח המוצרים יתבצע רק לאחר קבלת אישור מחברת האשראי על תקינות העסקה.

במידה ובעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטי זיהוי שגויים, לא נוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו אליך. במקרה שהמוצרים יחזרו אלינו בגלל פרטים מוטעים שנמסרו, יחויב הלקוח בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול ב-5% מערך ההזמנה או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם. אנא הקפד למלא פרטים מדויקים ועדכניים. הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל”ז – 1977 ו/או בכל דין.

זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אלא אם יכתב אחרת, זמן אספקה הינו עד 14 ימי עסקים ממועד קבלת אישור חברת האשראי לעסקה.

 

תשלום

התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי, כאשר קיימת אפשרות לקנייה בתשלומים, בהתאם לגובה הקנייה. פרטי ההזמנה וכרטיס האשראי מועברים באמצעות שרת מאובטח כאשר הם מוצפנים.

כאשר תדרשו להזין פרטים רגישים, סימן המנעול יופיע בתחתית הדפדפן בצידו הימני. סימן זה מאשר כי המידע המועבר אלינו מאובטח ומוצפן בטכנולוגית SSL.

 

אישור הזמנה ומעקב משלוחים

לאחר אישור ההזמנה וביצוע התשלום, תתקבל הודעה על אישור קבלת ההזמנה. בנוסף, תשלח לדוא”ל של הלקוח הודעה על תחילת הטיפול בהזמנה.

ניתן לעקוב אחרי הטיפול בהזמנה באמצעות האזור האישי של הלקוח באתר.

 

אספקת מוצרים

המוצרים יסופקו לגולש בזמן ובמחיר שמוגדר ליד כל מוצר ומוצר בתוך דף המוצר. לא ניתן לבצע איסוף עצמאי. זמן אספקה הינו על פי ימי עבודה שאינם כוללים ימי שישי ושבת וחגי ישראל.

אספקת מוצר לבית הלקוח תגיע באריזה סגורה שעברה ביקורות מוקדמות לגבי תכולתה וטיב וכמות המוצרים שבתוכה. במקרה בו לקוח יתלונן על אי קבלת מוצר שהגיע בחבילה סגורה, התלונה על כך חייבת להגיע באופן מיידי להנהלת האתר שזו תפעל לאיתור הבעיה.

חתימה על קבלת החבילה תהווה אישור לקבלת המוצר. היה ומוצר יגיע כאשר הוא פגום בשל חבטה או סימן של נזק על החבילה, אזי שהרוכש יוכל לסרב לקבל את החבילה או להודיע בו בעת להנהלת האתר כדי שזו תקבל החלטה ותייתר ללקוח לפתוח את החבילה טרם יחתום ויאשר את קבלתה בשלמותה.

 

החזרת מוצרים / ביטול עסקה ע”י הלקוח

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, כשהם ארוזים באריזתם המקורית ולא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש ובהצגת חשבונית מס. עלות המשלוח לא תזוכה בכל מקרה.

במידה והמוצר עומד בתנאי ההחזרה, החזר כספי / זיכוי יינתן על מחיר המוצר ששולם פחות עמלת חברת האשראי ודמי ביטול בסך של 5% או 100 ₪ לפי הנמוך מביניהם מובהר כי הלקוח לא יזוכה בעלות המשלוח לביתו. עפ”י הקבוע בחוק הגנת הצרכן – התשמ”א 1981. ניתן להחזיר מוצרים בדואר רשום בלבד לכתובת הדואר של החברה. למען הסר ספק, אין החנות מקבלת מוצרים להחזרה / החלפה בדואר רגיל.

 

ביטול עסקה ע”י האתר

האתר שומר לעצמו הזכות לבטל עסקה בהתקיים התנאים הבאים:

במקרה בו תימצא כל טעות ואו טעות אנוש בהגדרת המוצר, בפרטיו, מחיר או כל פרט בפרסום המוצר.

האתר לפי שיקול דעתו הבלעדית, זיהה רוכש כלקוח אסור שאינו לקוח פרטי או לקוח שאינו עומד בתנאי האתר.

במקרה בו האתר או הנהלת האתר לא יאשרו עסקה עם גולש מסוים.

 

אחריות

זמן האחריות על כל מוצר מצוין בדף המוצר באתר ובחשבונית הרכישה.

 

התחייבות הגולש

הגולש מתחייב לנהוג בתום לב וביושר בעת הרכישה ואו ההזמנה כמו גם לאחר הרכישה והאספקה.

הגולש מתחייב להודיע על כל טעות במשלוח המוצר שקיבל או אם קיבל מוצר אחר בטעות או אם קיבל יותר ממוצר אחד שהזמין. לדוגמא: אם הלקוח קיבל לביתו שתי חבילות במקום אחת שהזמין או חבילה אחרת שאיננה מיועדת לו. היה וטעות כזו תתגלה על ידי האתר מתחייב הלקוח לשלם בעבור המוצר את הסכום וערכו ביום אותו קיבל את המוצר וזאת לפי מחיר מחירון החנות והאתר ביום קבלת המוצר אליו בפועל.

 

קניין רוחני

כל הזכויות שמורות. כל זכויות היוצרים והקניין הרוחני באתר, בשירותים ובכל תוכן הכלול בו לרבות העיצוב, התוכנה, היישומים, מאגרי הנתונים, קבצים וקודים כלשהם, סודות מסחריים כלשהם, מידע טכנולוגי הקשור להפעלת האתר, טקסטים, שמות וסימנים מסחריים, לוגואים, פטנטים, מדגמים וסטטיסטיקות בין אם רשומים ובין אם לאו, מידע שנאסף, וכל חומר אחר שייך למפעילת האתר בלבד, או לצד שלישי, שהרשה לעשות בהם שימוש.

אין לעשות שימוש המפר זכויות קנייניות של האתר בתכנים כאמור. השימוש באתר יהיה לצרכים אישיים בלבד ואין להעתיק, להפיץ, לשנות, לעבד, ליצור יצירות נגזרות, לשווק, או לעשות שימוש מסחרי ו/או כל שימוש מפר אחר בכל אמצעי ודרך אחרת, בלא קבלת הסכמה בכתב ומראש מהאתר, ומבעלי הזכויות האחרים במידה וקיימים כאלו, לפי העניין ובכפוף לתנאי ההסכמה.

אין להעתיק את תכני האתר. בין היתר, ומבלי לגרוע מהוראות כל דין, אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא אם כן מפעילת האתר נתנה את הסכמתה לכך, בכתב ומראש.

מיצוי זכויות כנגד הצד האחראי. במקרה של הפרה או פגיעה מצד לקוחות, ספקים או צדדים שלישיים מפרים לכאורה, תהיה רשאית מפעילת האתר להעביר לצד הנפגע את פרטי ספק השירותים או גורם אחר האחראי לכאורה לפרסום הפוגע ו/או המפר (להלן: “הצד האחראי“), על פי שיקול דעתה הבלעדי, ולא תועלה כנגדה כל טענה מצד הצד האחראי, לרבות בשל מסירת פרטיו כאמור, וכן מצד הלקוח הנפגע לכאורה, לרבות בקשר לכל עילה ו/או טענה ו/או דרישה אשר ניכר על פניה כי היא נובעת ממעשה או מחדל של הצד האחראי. בכל מקרה שהוא, הלקוח לא ינקוט בהליכים משפטיים במקרים כאמור לעיל כנגד מפעילת האתר כל עוד לא מוצו ה כנגד הצד האחראי לכאורה.

 

מדיניות פרטיות

השימוש באתר כפוף למדיניות הפרטיות של האתר, המהווה חלק בלתי נפרד מתקנון זה.

מפעילת האתר מתחייבת שלא לעשות כל שימוש לרעה במידע השייך ללקוח ללא הסכמה מהלקוח, אלא במידה שהדבר נדרש על פי דין, לרבות לצורך מתן השירותים, כדי למנוע שימוש לרעה או כדי להגן על זכויותיה. מפעילת האתר תאפשר גישה למידע רק לאלה מעובדיה הזקוקים למידע לצורך מתן השירות.

מידע השייך ללקוח” – לגבי לקוח מסוים או בכלל יכלול, בין היתר, את כל הפרטים שמסר, ישירות או בעקיפין, למפעילת האתר במועד הרישום לאתר ו/או לאחר מכן ו/או פרטים הקשורים ו/או נובעים מפעילותו באתר ובכלל זה מידע שנאסף אודות המשתמש ופעולותיו במהלך גלישה וביצוע פעולות באתר.

הסכמה לקבלת דברי פרסומת לפי חוק התקשורת. בהתאם להוראות כל דין ולרבות סעיף 30א’ לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשס”ח – 2008 (להלן: “חוק התקשורת“), הלקוח יתבקש להסכים ולאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים שלישיים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתם הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר, ולרבות הצעות לרכישת נכס או שירות ו/או דיוור פרסומי מכל סוג שהוא ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות, לרבות דברי פרסומת בקשר לשירותים דומים.

בקשת הסרה לפי חוק התקשורת. בהתאם להוראות חוק התקשורת, הלקוח רשאי, בכל עת, לבקש להיות מוסר מרשימת התפוצה של מפעילת האתר, לרבות באמצעות לחיצה על קישור ההסרה בתחתית כל הודעת מייל שתשלח אליך מאת מפעילת האתר, ובמקרה כזה כתובת הדוא”ל של הלקוח תוסר מרשימת התפוצה, ולא יישלחו הודעות המהוות דבר פרסומת כהגדרתו בחוק. הלקוח מסכים מפורשות לקבל הודעות מערכת, משובים והודעות שירות או אחרות, זאת אף גם לאחר הסרתו מרשימת התפוצה לקבלת דברי פרסומת. ניתן לפנות בבקשה להסרה מרשימת התפוצה או לתיקון, באמצעות דוא”ל לכתובת: info@oana-diet.co.il או לכתובת ממנה התקבלה ההודעה מהסוג שאינו רצוי.

הודעות מערכת, שירות ומשובים. מפעילת האתר רשאית, אך לא חייבת, לפי לשיקול דעתה הבלעדי, לשלוח לכל לקוח הודעות מערכת.

שיתוף מידע. מפעילת האתר רשאית לשלוח ללקוח שנתן את הסכמתו הצעות ודברי פרסומת בכל נושא שהוא ומטעם כל צד ג’, אולם לא תעביר לצד ג’ כלשהו מידע הנוגע למשתמש למעט שם, מען ו/או פרטי התקשרות.

העברת מידע. הלקוח מאשר בזאת למפעילת האתר להעביר את פרטיו לצדדים שלישיים, לרבות לספקי השירותים ו/או מי מטעמם, כהגדרתם לעיל, בין היתר לצורך אספקת השירותים, וכן לספקי שירותים דומים, לרבות לצורך אספקת המוצר או השירות שהוזמנו באתר, הצעת מוצרים ושירותים קשורים ו/או שירותי פרסום ו/או אחרים.

מידע אנונימי. מפעילת האתר תהא רשאית להשתמש בכל מידע הקשור ללקוח לצורך ניתוח מידע סטטיסטי ומסירתו לכל גורם שהוא, במקרה זה הנתונים יהיו אנונימיים ולא יתייחסו ללקוח או יזהו אותו באופן אישי, וניתן יהיה לעשות כל שימוש במידע, ולהעבירו ללא הגבלה.

שימוש בעוגיות (cookies). מפעילת האתר רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות”, קבצי טקסט אשר מאוחסנים על הכונן הקשיח של מחשב הלקוח. אתה יכול לכוון את תוכנת הדפדפן שלך כך שלא ייקלטו במחשב “עוגיות” או שיימחקו.

נתונים מבוססי מיקום. מפעילת האתר רשאית לאסוף נתונים המבוססים על מיקום הלקוח. הלקוח מאשר למפעילת האתר לאסוף את נתוני המיקום שלו ולעשות שימוש בנתוני המיקום בהתאם להוראות תקנון זה ומדיניות הפרטיות לרבות העברתו לצדדים קשורים. ניתן לכבות את פונקציית המיקום במכשיר הסלולרי ובכך למנוע ממפעילת האתר לאסוף את המידע כאמור בסעיף זה.

 

סמכות עניינית לשיפוט

דיני מדינת ישראל יחולו על תקנון זה ועל כל הנובע ממנו או הכרוך בו, התקנון יפורש על פיהם, וכל סכסוך או שאלה משפטית בקשר אליו תובא להכרעה בערכאה השיפוטית המוסמכת בתל אביב בלבד.

 

כתב ויתור

אתה מבין ומסכים

שהמידע באתר בנוגע למפעילת האתר אשר מוצעים למכירה אין בכוונתו לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בנוסף, המידע מפורסם למטרות אינפורמציה ואין בכוונתו לתת עצה רפואית. תוכן זה לא כולל את כל מגוון השימושים, האזהרות, תופעות הלוואי וההשפעות ההדדיות בין מוצרים הקיימים בשוק לבין המוצרים שלנו, ואין פירושו שכל מוצר הוא בטוח בשבילך. בנוסף, לפני נטילת כל מוצר, בדוק את המידע לגבי המוצר (לרבות הוראות השימוש) בנוגע למינונים, לאזהרות, לאמצעי זהירות ולהשפעות הדדיות בין מוצרים אחרים.

שבמוצר ה-“דיאטה של אואנה” אנשים אשר: רגישות ליוד או אצות, חולים בזמן הווה או מחלה כרונית או מחלה אוטואימונית, נשים בהריון ומניקות, גידולים שפירים, אבנים בכיס מרה, תופעת אדיסון – אין קורטיזון במערכת, רמות גבוהות של הורמון פרולקטין, לוקחים סטרואידים, מחלות נפש ותרופות נגד דיכאון אינם יכולים לבצע את הדיאטה, ועליהם להיוועץ ברופא לפני כל שינוי בהרגלי האכילה שלהם.

שמפעילת האתר היא לא היצרנית של המוצרים הנמכרים באתר זה.

שלפני השימוש בכל אחד מהמוצרים המוצעים למכירה באתר זה מומלץ להיוועץ ברופא מוסמך. טיפול נכון בכל מצב גופני תלוי בגורמים אישיים משתנים רבים, ורק רופא מוסמך יכול להעריכם נכונה. אתה מסכים שאנחנו לא נושאים באחריות עבור כל מידע שנלקח מהאתר(ים) כי הוא לא, ואתה מסכים שהוא לא, משמש בתור עצה רפואית. עצה רפואית בנוגע למצבך הבריאותי יש לקבל רק מרופא מוסמך. לפני שאתה מתחיל בתוכנית תזונה, אימון או של תוספי תזונה עליך תמיד להיוועץ ברופא.

שהתוצאות מהמוצרים עשויות להשתנות מאדם לאדם.

שכאשר אתה שולח לנו אי-מייל, יוצר איתנו קשר בטלפון או בכל אמצעי אחר, אתה מכיר בכך שנציגי השירות שלנו הם לא רופאים, ואין הם מורשים או יכולים לתת עצה רפואית. אתה מתחייב לא להעביר שום מידע שניתן לך בתור מידע רפואי, מידע בנוגע לבריאות או כל דבר אחר. כל מידע שאתה מעביר אלינו באמצעות האי-המייל, הדואר או הטלפון הופך לרכושו הבלעדי של מפעילת האתר ואין הוא נחשב למידע סודי.

 

שינויים בתקנון – תקנון זה ניתן לשינוי בכל עת ע”י מפעילת האתר, על פי שיקול דעתה הבלעדי.

התקנון עודכן ביום 26/10/2017.